Bodrum Polisan Bayisi

Canlandır Beni Polisan!

Polisan’ın Uygulama ve Satış Bayisiyiz

Bodrum Polisan Bayisi olarak hem dilediğiniz renkteki boyayı size hazır ediyor ve hem de dilerseniz uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Semiz Yapı, yıllardır Bodrum’da gördüğünüz birçok büyük tesisin başta boya olmak üzere inşaat malzemeleri tedarikçisidir. Fiyatlarımızı öğrenmek, ev veya işyerinizde kaç litre boya kullanılması gerektiğini hesaplamak için bizi arayın.

Semiz Yapı Uygulama Bayisi

  • Sorumlu: Yeter Semiz
    Adres: Yalıkavak Yolu Çağdaş Beton Yanı Kuzderesi Mevkii Bodrum / Muğla
    Tel:
  • 0532 131 7998 
  • 0532 346 9732
  •  0252 358  6828
Polisan Toptan Fiyat

Toptan Fiyat?

Boyatmayı planladığınız büyük bir tesis mi var? Kaliteli olanı uygun fiyata alarak karlılığınız artırmak istiyorsanız, biz çözüm ortağınız olmak için varız. Uzmanlarımız, yerinde inceleme yapar, mimari plana göre kullanılacak boyayı hesaplar, iklim ve tesis konumuna göre olası durumlar hakkında size expertlik eder. Tabi tüm bunları yaparken rekabetçi bir toptan fiyatı çıkararak karlılığınıza katkıda bulunurlar. Dilerseniz, boyama işini de ustalarımız üstlenebilirler. Uygulama bayisi olduğumuz için boyanın tedariğinden işin bitirilip size teslim edilecek olan kısmına kadar tüm süreç Polisan Garantisi altında gerçekleşir. Bodrum Polisan toptan satış fiyatlarımız için lütfen kurumsal satış sorumlumuz Sayın Ayhan Mutlu ile iletişime geçiniz.

Tel:0532 131 7998 veya 0532 346 9732

Kafanıza Takılan Sorular

Boya dekorasyonun en önemli parçasıdır. Çünkü renklerin bir dili vardır ve etrafımızda yer alarak bizlere sürekli bir mesaj iletirler. Doğru bir motivasyon için çevrenizdeki renklerin önemi büyüktür. Doğru boya teknikleri ve boya kalitesine dair tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

Boya Soruları

İletişim

14 + 14 =